Cudowne Musicale – od West Endu aż po Broadway!

plakat-cudowne-musicale_02Jak co dwa lata, Stowarzyszenie Teatralne „Ingenium” pragnie zaprezentować swoją najnowszą muzyczną premierę. Tym razem, nasi utalentowani młodzi artyści wystąpią w ciekawych interpretacjach najsłynniejszych utworów musicalowych w historii. Podczas naszego koncertu będzie można usłyszeć utwory z takich spektakli jak „Phantom of the Opera”, „Notre Dame de Paris” czy „Les Misérables”.

Spektakle wieczorne realizujemy w formie koncertu dla całych rodzin. Natomiast w lutym, koncert przejdzie metamorfozę i w formie interaktywnej lekcji muzyki zostanie wystawiony ponownie dla młodzieży i ich nauczycieli. Jednak już teraz zapraszamy całe rodziny na niesamowite widowisko, podczas którego będzie można usłyszeć i obejrzeć fragmenty znanych na całym świecie spektakli prosto z West Endu i Broadwayu w wykonaniu młodych artystów Stowarzyszenia Teatralnego Ingenium.

Jak zawsze postaramy się zaskoczyć widzów. Zapraszamy do wspaniałego świata musicalu, układów tanecznych i wykonań utworów, które na długo pozostaną w pamięci.

Reżyseria: Karol Świtajski i Anna Markowska
Wsparcie przygotowania wokalnego: Martyna Kotarska
Choreografia: Kalina Porazińska, Marta „Czajna” Jaremin, Maksym „Meks” Grabarczyk i Paweł Beńko
Efekty świetlne: Setlight
Nagłośnienie: Offstage

Premiera

Scena Teatralna NOT
12.12.2016

Zespół Premierowy :

Andrzejewska Anna, Baranowski Amadeusz, Bayoumy Adam, Bieliński Krzysztof,
Chamier-Ciemińska Aleksandra, Chustak Natalia, Chybowska Monika, Czerniak Zuzanna, Czerski Szymon, Daniel Zuzanna, Długosz Alicja, Grabińska Lena, Grzędzicka Wiktoria,
Hola Weronika, Jodłowska Urszula, Kamińska Patrycja, Kamiński Wojciech, Kanas Maciej,
Klein Patryk, Klewicz Natalia, Knut Natalia, Kołowska Patrycja, Kordowski Adam,
Kordowska Adrianna, Kortals Agata, Krzykalska Emilia, Lis Zuzanna, Łaciak Klaudia,
Malkowska Aleksandra, Mikulska Magdalena, Nadgrabska Agata, Nowocień Pamela,
Piech Agnieszka, Pitucha Kinga, Pitucha Maciej, Pitucha Paweł, Rowicka Aleksandra,
Rogowski Kamil, Rosiński Mateusz, Rożek Julia, Sajdak Dominika, Schmidt Marta,
Sobieska Debora, Szymański Szymon, Świerzyńska Izabela i Żywicka Dominika.