Przekaż 1% podatku

Przekaż 1 procentPRZEKAŻ SWÓJ 1% NASZEMU STOWARZYSZENIU !

Liczymy na Państwa pomoc. To nic nie kosztuje, wystarczy wpisać w swoje rozliczenie roczne komu przekazują Państwo swój 1%.

Proszę przekażcie znajomym, przyjaciołom, że na ten 1% czekają zdolni młodzi aktorzy. Dzieci i młodzież, dla których pasją stał się teatr i zdrowe spędzanie czasu. Poświęcanie całego wolnego czasu pogoni za marzeniami.

Wiemy, że jest mnóstwo innych organizacji, które wspierają leczenie, hospicja i inne równie ważne kwestie, którymi wielokrotnie powinno porządnie zająć się Państwo. Ale kto będzie tworzył to Państwo? Może w przyszłości mądrzy młodzi ludzie, którzy już dzisiaj starają się zmieniać postrzeganie świata swoich rówieśników poprzez spektakle, które sami tworzą. Prosimy o 1% podatku wszystkich tych Państwa, którym zależy na tym, by dzieci i młodzież mogły rozwijać swoje pasje, zamiast nudzić się i popadać w patologie, o których nie chcielibyśmy wiedzieć.

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym darczyńcom, bo dzięki Wam możemy istnieć i dalej wzruszać!

Prosimy wpisać w PIT :
Stowarzyszenie Teatralne Ingenium
Nr KRS: 0000348499

Wypełnij PIT online za darmo !