Działalność naszego Stowarzyszenia głównie kojarzona jest z autorskimi spektaklami musicalowymi z udziałem dzieci i młodzieży.

Natomiast tych młodych ludzi stać na dużo, dużo więcej – dlatego nasza musicalowa rodzina spędza razem popołudnia, wakacje, weekendy i robi dużo dużo więcej niż powtarza swoje role!

Chcesz być na bieżąco z naszą działalnością? Polub nasz fanpage na facebooku i profil na instagramie by nic nie przegapić!

Zespół Muzyczny

Występowaliśmy wielokrotnie jako zespół wokalny, także z muzyką na żywo, wykonując nasze najważniejsze autorskie kawałki, interpretacje popularnych utworów polskich i zagranicznych, a także wykorzystując szeroki repertuar przebojów musicalowych, które przewijały się przez projekt “Cudowne Musicale”.

Współpracowaliśmy m. in. z Fundacją Gdańską czy Gdańskim Centrum Wolontariatu i występowaliśmy na galach, koncertach, eventach czy targach.

Nadchodzi event, na którym świetnie wpasowałby się nasz młodzieżowy zespół wokalny? Skontaktuj się z nami!

Nagrania

W wolnych chwilach realizujemy najskrytsze artystyczne marzenia naszych młodych podopiecznych! Bierzemy na warsztat ich ulubione utwory (solowe czy duety), szykujemy aranżacje, tłumaczenia i nagrywamy w zaciszu naszego studia. Nasi wokaliści odnajdują się w różnorodnych stylach, bo każdy z nich ma swoje wyjątkowe parametry głosu.

By przekonać się co takiego udało nam się już razem stworzyć – odwiedź zakładkę muzyka by posłuchać naszych wykonań!

Konkursy

Talent nie lubi gdy się go chowa – zachęcamy naszych młodych artystów do udziału we wszelkiej maści konkursach i publicznych wystąpieniach, po to, by pracując nad różnymi utworami rozwijali swoje umiejętności i poznawali lepiej swoje możliwości.

Z takim zaangażowaniem, nie trudno o sukces!

O sukcesach i wystąpieniach naszych artystów przeczytasz w aktualnościach.

Podróże

A oprócz tego spędzamy mnóstwo wolnego czasu w naszej bardzo zróżnicowanej musicalowej rodzince. Nasi aktorzy mają od 6 do x-dziesięciu lat, różne marzenia, priorytety i pasje – jesteśmy grupą bez uprzedzeń, zawiści i nietolerancji. Wyjeżdżamy razem na wakacje, wspinamy się w górach, jeździmy na paintball, łazimy do kina, a nawet gramy w piłkę!

Zobacz czy możesz aktualnie do nas dołączyć – tutaj prezentujemy informacje o castingach!