Jesienny repertuar ogłoszony! Bilety w sprzedaży!

„Chłopcy z Placu Broni”

W tym spektaklu przenieśliśmy na deski teatru ponadczasową opowieść Ferenca Molnára o przyjaźni, braterstwie i poświęceniu. Historia małego Nemeczka, bohaterskiego Boki i jego chłopców, walczących o swój plac pozaszkolnych zabaw, znana jest doskonale wielu pokoleniom Polaków jako lektura szkolna i na stałe utkwiła w naszej świadomości. Teraz jej uniwersalny przekaz został wzbogacony o ponad dwadzieścia wzruszających utworów, dynamiczną choreografię oraz pełne autentyczności wokale młodych artystów Stowarzyszenia, by stworzyć spektakl, jakiego jeszcze nie było.

Zapraszamy w magiczną podróż do XIX-wiecznego Budapesztu, by razem z Nemeczkiem, Boką i resztą chłopców stoczyć największą bitwę ich życia.

• data premiery: 18.12.2018
  • czas trwania: 100 minut
  • najbliższe terminy: repertuar
  • posłuchaj płyty: muzyka