Na spektakle poranne, przeznaczone dla szkół i innych placówek edukacyjnych, prowadzimy sprzedaż biletów grupowych (powyżej 15 osób). W przypadku chęci zakupu biletu indywidualnego na te spektakle, również zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro rezerwacji jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00 pod numerem 690 335 456, a całą dobę pod adresem mailowym bilety@stowarzyszenieteatralne.pl !

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rezerwacji grupowych i pobrania formularza rezerwacji grupowej, który należy wypełnić, własnoręcznie podpisać i odesłać drogą mailową by potwierdzić zamówienie biletów dla grupy.

Na spektakle wieczorne prowadzimy wyłącznie sprzedaż biletów online we współpracy z firmą interticket.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia na widowni!

aktualny regulamin obowiązuje od 14.11.2022

Rezerwacje miejsc:
690 335 456 (12:00 – 17:00)
bilety@stowarzyszenieteatralne.pl